ocena: 0+x

Wejdź na TheHolders.org i spróbuj wydrukować stronę główną. Gdy to uczynisz, twój test się rozpocznie.

Twoja drukarka zachowa się jak każda: będzie powolna, nieporadna i cały czas będzie się psuła. Musisz IDEALNIE wydrukować stronę główną. W drukarce cały czas będzie kończył się tusz i toner. Jeżeli całkowicie się skończą, szybko udaj się do sklepu i zakup ich więcej. Nic do nikogo nie mów, ponieważ nie będziesz już istniał w swoim świecie, a w jego. Drukarka będzie też często się zacinała. Nawet nie ośmielaj się w którymkolwiek momencie umieścić w niej mniej niż dwadzieścia kartek. Jeżeli pojawi się komunikat: „BŁĄD 538: DRUKOWANIE NIEMOŻLIWE”, z gniewem zniszcz swoją drukarkę, krzycząc: „PRZYSIĘGAM PRZED BOGIEM, ŻE ZAMORDUJĘ TO USTERSTWO!”. Jeżeli komunikat nie zaniknie, to pomódl się o szybką śmierć, ponieważ strażnik będzie teraz drukował twoją twarz w nieskończoność.

Jeżeli zdołasz wydrukować stronę główną, weź ją. Weź też drukarkę i wyrzuć ją przez najbliższe okno na zewnątrz pokoju. Gdy wrócisz, będziesz miał już nową drukarkę. Nigdy się ona nie zatnie i nigdy nie skończy się w niej tusz, toner ani kartki.

Jednakże będziesz musiał odtąd karmić ją codziennie swoją krwią, albowiem w przeciwnym razie następnym razem, gdy będziesz próbował jej użyć, wybuchnie ci w twarz.

Jest ona obiektem 1234567890. z 2538. Czy w dążeniu do utrzymania idealnej drukarki, jesteś gotów codziennie karmić ją krwią?