W poniższym tekście znajdują się śladowe ilości tego, co kiedyś wrzuciłem na Sandbox Polskiej Filii, a że było to całkiem OK, nie było potrzeby zmieniać zbyt wielu rzeczy.

Witaj w Sandboxie THP! Możesz tutaj ćwiczyć formatowanie i przechowywać swoje prace, których jeszcze nie opublikowałeś. Zapoznaj się jednak z naszymi zasadami dotyczącymi tego aspektu Witryny.

  • Nie nadawaj swojemu sandboxowi kontrowersyjnej nazwy. Jeśli chcesz skorzystać z wątpliwej nazwy, to skonsultuj to z członkiem Administracji.
  • Bądź odpowiedzialnym twórcą. Nie zamieszczaj na swoim sandboxie materiałów kontrowersyjnych ani nielegalnych. Chcemy rzetelnie wykonywać zasadę liberalnego sandboxa, czyli takiego, który należy wyłącznie do ciebie, ale bierze się ona z pewnego zaufania i założenia dojrzałości.
  • Nie edytuj sandboxów innych użytkowników bez ich zgody. Jeżeli nie chodzi o twój sandbox, to nie ma żadnego powodu, byś dokonywał w jakimkolwiek innym zmian, o które jego właściciel cię nie poprosił. Nie rób tego, nawet jeżeli chcesz coś poprawić w dobrej wierze.
  • Prosimy nie tworzyć więcej niż jednego sandboxa na jednego użytkownika. Jeśli masz wiele pomysłów, zaznajom się najlepiej z instrukcją używania zakładek.
  • Twój sandbox będzie podlegał pięciogwiazdkowej ocenie, lecz nie będzie możliwe jego komentowanie. Ocena taka pomoże ci w bieżącej i w miarę dokładnej ocenie tego, jak inni widzą twój utwór w jego obecnym stanie; nie musisz jednak z niej korzystać, jeśli cię to nie interesuje. Komentarze na temat twoich szkiców ograniczamy zaś do określonej kategorii na naszym forum.
  • Twój sandbox znajdzie się w niżej podlinkowanym indeksie.

Aby utworzyć sandbox, wpisz wybraną dla niego nazwę: