W poniższym tekście znajdują się śladowe ilości tego, co kiedyś wrzuciłem na Sandbox Polskiej Filii, a że było to całkiem OK, nie było potrzeby zmieniać zbyt wielu rzeczy.

Witaj w Sandboxie THP! Możesz tutaj ćwiczyć formatowanie i przechowywać swoje prace, których jeszcze nie opublikowałeś. Zapoznaj się jednak z naszymi zasadami dotyczącymi tego aspektu Witryny.

  • Nie nadawaj swojemu sandboxowi kontrowersyjnej nazwy. Jeśli chcesz skorzystać z wątpliwej nazwy, to skonsultuj to z członkiem Administracji.
  • Bądź odpowiedzialnym twórcą. Nie zamieszczaj na swoim sandboxie materiałów kontrowersyjnych, nielegalnych ani takich, które wymagają od czytelnika pełnoletności. Chcemy rzetelnie wykonywać zasadę liberalnego sandboxa, czyli takiego, który należy wyłącznie do ciebie, ale bierze się ona z pewnego zaufania i założenia dojrzałości.
  • Nie edytuj sandboxów innych użytkowników bez ich zgody. Jeżeli nie chodzi o twój sandbox, to nie ma żadnego powodu, byś dokonywał w jakimkolwiek innym zmian, o które jego właściciel cię nie poprosił. Nie rób tego, nawet jeżeli chcesz coś poprawić w dobrej wierze.
  • Prosimy nie tworzyć więcej niż jednego sandboxa na jednego użytkownika. Jeśli masz wiele pomysłów, zaznajom się najlepiej z instrukcją używania zakładek.
  • Twój sandbox będzie podlegał pięciogwiazdkowej ocenie, lecz nie będzie możliwe jego komentowanie. Ocena taka pomoże ci w bieżącej i w miarę dokładnej ocenie tego, jak inni widzą twój utwór w jego obecnym stanie; nie musisz jednak z niej korzystać, jeśli cię to nie interesuje. Komentarze na temat twoich szkiców ograniczamy zaś do określonej kategorii na naszym forum.
  • Twój sandbox znajdzie się w niżej podlinkowanym indeksie.

Aby utworzyć sandbox, wpisz wybraną dla niego nazwę: