Witaj w przewodniku po witrynie The Holders Polska! Mamy nadzieję, że zawarte tutaj informacje uprzyjemnią i ułatwią ci poruszanie się po naszej stronie.

Zacznijmy od najważniejszego: jak zostać użytkownikiem tej strony? Otóż być może zarejestrowałeś się na platformie Wikidot i wydaje ci się, że czyni cię to automatycznie użytkownikiem theholders.pl, ale tak nie jest. Aby zostać użytkownikiem tego projektu, należy wykonać następujące kroki.

  1. Przeczytać Regulamin tej witryny. Jest to zdecydowanie najważniejsze, ponieważ wychodzimy z założenia, że każdy użytkownik go zna.
  2. Upewnić się, że jesteś osobą pełnoletnią (nie możemy zagwarantować, że uniwersum The Holders jest dla każdego).
  3. Zarejestrować się na platformie Wikidot, np. tutaj.
  4. Kliknąć poniższy przycisk, co nada ci uprawnienia użytkownika. Jeżeli nie widzisz zaraz pod tym zdaniem żadnego przycisku, to znaczy, że już jesteś użytkownikiem albo nie zarejestrowałeś się na platformie Wikidot.


A gdy już tego dokonałeś, nie zapomnij przeczytać do końca tego przewodnika i przywitać się na naszym forum. Możesz również utworzyć swojego sandboxa, a nawet stronę autorską! Jeżeli masz zamiar pisać (albo tłumaczyć z większym rozeznaniem), to polecam ci również nasz poradnik o twórczym (i odtwórczym) aspekcie Witryny oraz w wolnym czas rzuć okiem na refleksję o kwestii oceniania i krytykowania. Poszwendaj się po stronie i zobacz, jak coś działa, a jeśli masz jakieś wątpliwości albo pytania, strzelaj do Administracji, ale staraj się pierw sprawdzić, czy odpowiedź na to nie została już gdzieś udzielona.

Następną zakładką tego artykułu jest: „Kwestie prawne”.